Mastery KITTEN

Krmivo pro koťata nebo kočky během březosti a laktace

Od odstavu do kastrace nebo jeden rok věku v případě, že nebude kastrováno, si Vaše kotě bude vychutnávat toto kompletní krmivo výjimečné chuti a kvality.

Během tohoto citlivého období (rychlý růst, vakcinace…) toto krmivo připraví Vaše kotě pro jeho dospělý život:

  • Vysoká úroveň proteinů a energetické hodnoty, přizpůsobený obsah minerálů, vitamínů a stopové prvky pomáhají harmonickému růstu kostí a rozvoji svalů.
  • Obohaceno jílem a frukto-oligosacharidy pro zajištění zdravého zažívání.

Dostupné v chovatelském balení 8 kg

Složení

Dehydratovaná vepřová a drůbeží bílkovina, kukuřice, živočišné tuky, pšenice, kukuřičné proteiny, dehydratované ryby, hydrolyzované bílkoviny z vepřového a drůbežího, řepná dužina, celý hrách, sušená vejce, minerály, lněné semínko, pivní kvasnice, pšeničné otruby, fruktooligosacharidy (0,27 %).

Doplňkové látky: Přidané nutriční doplňkové látky na kg, z toho: vit. A 13 000 m.j., vit. D 1 250 m.j., vit. E 500 m.j., oxid zinečnatý 100 mg, oxid manganatý 100 mg, síran měďnatý s pěti molekulami vody 60 mg, jodičnan vápenný bezvodý 1mg, taurin 1900 mg. Pojiva: E558 Montmorillonit (jíl) 5g/kg, Technologické doplňkové látky: Antioxidanty. Bez přidaných umělých barviv a příchutí.

Analytické složky: Proteiny 35 % (z toho 24,5 % živočišného původu), tuky 22 %, popel 7 %, esenciální mastné kyseliny 3,8 %, vláknina 2,5 %, využitelná energie 419 kcal/100g.

Obsahuje minimálně 70 % živočišného proteinu v celkovém objemu, aby byla respektována fyziologie kočky – masožravce.

Nutriční info

Kompletní krmivo určené k přímému použití. Zajistěte zvířeti neustálý přístup k čerstvé pitné vodě.

Rozdělte denní krmnou dávku do několika malých porcí podle doporučení v tabulce. Jedná se pouze o doporučenou dávku, která se musí přizpůsobit aktivitě zvířete. Vysoká koncentrace energie a vysoká stravitelnost krmiva umožňují podávání malých dávek přizpůsobených velikosti žaludku kotěte.

Složení tohoto krmiva je rovněž vhodné pro březí a kojící kočky. Pokud je toto krmivo pro Vaši kočku nové doporučujeme několik dnů na přivyknutí:

Přechod z původního krmiva na Mastery

Věk a krmné dávky

Od a do jakého věku mohu podávat toto krmivo Mastery Kitten kočcePo roce věku nebo po kastraci doporučujeme Mastery Adult Cat s rybou nebo Mastery Adult Cat s kachnou.