Mastery PUPPY

Krmivo pro štěňata a březí nebo kojící feny

Od odstavu do dospělosti si Vaše štěně může dopřávat toto vysoce chutné kompletní krmivo výjimečné kvality. Krmivo Mastery bylo připraveno tak, aby splňovalo veškeré specifické potřeby během období růstu.

  • Vysoká úroveň proteinů a energetického obsahu, přizpůsobená úroveň minerálů, vitamínů a stopových prvků pomáhají podpořit harmonický růst kostí a rozvoj svalů.
  • Obohaceno frukto-oligosacharidy, které pomáhají zajistit lepší trávicí ochranu.
  • Proteiny a esenciální mastné kyseliny obsažené v tucích podporují zdravou kůži a lesklou srst.

Dostupné v balení 3 a 12 kg a v chovatelském balení 20 kg

Složení

Dehydratované vepřové a drůbeží bílkoviny, kukuřice, pšenice, živočišný tuk, řepná dužina, hrách, kukuřičná bílkovina, lněné semínko, hydrolyzované bílkoviny z vepřového, minerály, pšeničné otruby, dehydratované ryby, sušená vejce, fruktooligosacharidy (0,2%), pivní kvasnice.

Doplňkové látky: Přidané nutriční doplňkové látka na kg, z toho: vit.A 27700 m.j., vitD 3 950 m.j., vit E 120 m.j., oxid zinečnatý 220 mg, hydrátový chelát glycinového zinku 170 mg, oxid manganatý 40 mg, síran měďnatý pentahydrát 60 mg, jodičnan vápenatý bezvodý 2 mg. Pojiva: E562 / Sepiolit (jíl) 1,9 g / kg, E558 / Montmorillonit (jíl) 3,1 g / kg. Technologické doplňkové látky: Antioxidanty. Bez přidaných barviv a aromat.

Analytické složky: Proteiny 29%, tuky 20%, esenciální mastné kyseliny 4%, popel 7.5%, vláknina 2.5%, využitelná energie 405 kcal / 100g.

Obsahuje minimálně 76% živočišných bílkovin z celkového objemu, což respektuje fyziologii masožravých psů.

Nutriční info

Kompletní krmivo připravené k okamžité spotřebě. Zajistěte zvířeti neustálý přístup k čerstvé pitné vodě. 

Krmnou denní dávku rozdělte nejlépe na 3 jídla (ráno, poledne a večer) podle doporučení uvedených v tabulce. Doporučené množství se může lišit v závislosti na venkovní teplotě, úrovni aktivity a temperamentu Vašeho štěněte.

Krmivo Mastery je energeticky bohaté s vysokou stravitelností a tím zaručuje nízkou denní krmnou dávku, která se stará o žaludek Vašeho psa.

Tento produkt je vhodný také pro březí a kojící feny.

Pokud je toto krmivo pro vašeho psa nové, doporučujeme postupný přechod z původního krmiva:

Přechod z původního krmiva na Mastery

Věk a krmné dávky

 

Od a do jakého věku mohu dávat toto krmivo mému psoviToto je pouze doporučené množství. Dávka závisí na stavu Vašeho zvířete (kastrovaného i nekastrovaného, na úrovni jeho aktivity a životním stylu (chovaný uvnitř bytu / venku). 

Před dosažením věku 2 měsíců krmte dle potřeby.

Od dospělosti (u malých plemen od 12 měsíců, u středních od 14 a u velkých a obřích od 17 měsíců) doporučujeme Mastery pro dospělé psy s drůbežím nebo kachním masem.