Mastery ADULT LIGHT Sterilised

Krmivo pro psy kastrované, s malou aktivitou nebo sklonem k nadváze

Váš pes se bude těšit na toto kompletní krmivo výjimečné chuti, které zajistí jeho pohodu a zároveň kontrolu váhy. Může být podáváno pouze příležitostně nebo po celý život v dospělosti psa.

  • Nízkotučné krmivo ve spojení s porcí, která je přizpůsobena stavu Vašeho psa, pomůže kontrolovat jeho hmotnost, ať již má sklon k nadváze nebo je kastrovaný. 
  • Vysoký obsah vlákniny dává psovi pocit sytosti po dlouhou dobu.
  • Přestože je toto krmivo „odlehčené“, obsah bílkovin a esenciálních mastných kyselin zajistí Vašemu psovi zdravou kůži a lesklou srst.

Dostupné v balení 12 kg

Složení

Dehydratovaná vepřová a drůbeží bílkovina, kukuřice, pšenice, živočišné tuky, hydrolyzované bílkoviny z vepřového a drůbežího, hrách, pšeničné otruby, řepná dužina, lněné semínko, řepkový olej, minerály, lignocelulóza, kukuřičné proteiny, fruktooligosacharidy.

Doplňkové látky: Přidané nutriční doplňkové látky na kg, z toho: vit. A 31 300 m.j., vit. D3 1070 m.j., vit. E 120 m.j., oxid zinečnatý 2500 mg, hydrátový chelát glycinového zinku 190 mg, oxid manganatý 45 mg, síran měďnatý pentahydrát 65 mg, jodičnan vápenatý bezvodý 2 mg. Pojiva: E562/Sépiolit (jíl) 2,1 g/kg, E558/ Montmorillonit (jíl) 3,6g/kg. Technologické doplňkové látky: Antioxidanty. Bez přidaných barviv a aromat.

Analytické složky: Proteiny 27 %, tuky 12 %, esenciální mastné kyseliny 3,2 %, popel 7 %, vláknina 7,5 %, využitelná energie 334 kcal/100g.

Obsahuje minimálně 73 % živočišných bílkovin a tak respektuje fyziologii psa jako masožravce.

Nutriční info

Kompletní krmivo připravené k okamžité spotřebě. Zajistěte zvířeti neustálý přísun čerstvé pitné vody

Denní dávku rozdělte nejlépe na 2 jídla (ráno a večer) podle doporučení uvedených v tabulce.

Jedná se pouze o doporučené množství, které se může lišit v závislosti na venkovní teplotě a na úrovni aktivity a temperamentu Vašeho psa.

Pokud je toto krmivo pro Vašeho psa nové, doporučujeme postupný přechod z původního krmiva:

Přechod z původního krmiva na Mastery

Věk a krmné dávky

Od a do jakého do jakého věku mohu podávat mému psovi toto krmivo

Pro nekastrované nebo aktivní psy doporučujeme krmivo pro psy Mastery Adult s drůbežím nebo kachnou.

Pro psí seniory doporučujeme Mastery Senior.